Final-Logo-Liqcreate-min

RESIN CLEAR

SLA, DLP ve LCD 3D Yazıcılar için Reçine Temizleyicisi

LIQCREATE RESIN CLEANER, 3D baskı için mükemmel, etkili, toksik olmayan bir baskı sonrası temizleme çözümüdür. Güvenli, oldukça etkili bir temizleyici solüsyondur ve IPA, biyo-etanol ve diğer kimyasallara dayalı diğer temizleyici sıvılardan daha hızlı temizler. Tehlikeli bir madde değildir, yanıcı değildir ve kötü kokusu yoktur. Temizleme sıvısı SLA, DLP ve MSLA/LCD baskılı nesneleri, platformları, aletleri ve Yüzeyleri (ABS veya polistiren polimerden yapılmadıysa) temizleyebilir.

Ultrasonik temizleyicilerle birlikte kullanılabilir ve LIQCREATE RESIN CLEANER‘ı yeniden doldurmadan veya filtrelemeden sıvı birkaç kez kullanılabilir. Mükemmel ve etkili temizlik, minimum koku, toksik değildir, tehlikeli olmayan ve yanıcı olmayan biyolojik olarak parçalanabilir, ultrasonik temizleyici uyumlu (ABS / polistiren dış yüzey ile değil). Kalıntı, çatlak veya beyaz pus bırakmaz.

Teknik Özellikler

LIQCREATE RESIN CLEAR, 3D Yazıcılar için Reçine Temizleyicisidir. Tüm SLA, MSLA, DLP ve LCD 3D Yazıcı teknolojilerinde kullanılmak için özel olarak formüle edilmiştir.

 

Mechanical Properties
Description Value
Appearance Clear Liquid
Odour Ether – Like
Viscosity 3,6 – 3,8 mps at 25°C
Density 0.95 g/cm3
Boiling Point > 180°C
Freezing Point < -70°C

+0

Farklı Model SLA, LCD ve DLP 3D Yazıcılarda Test Edilmiştir.

LIQCREATE AR-GE Merkezi ve Uluslararası İş Ortaklarımız tarafından test edilen LIQCREATE Reçineleri için uyumlu yazıcılar. LIQCREATE 41’den fazla yazıcı üreticisinin toplamda 110’dan fazla modelinde test edilmiştir. 3D Yazıcı ayalarını incelemek için isterseniz lütfen kaynaklar sayfamızı ziyaret ediniz.