Hakkımızda

Yüksek performanslı mühendislik reçine sistemlerinin Türkiye pazar lideri EPOKS Kimyevi Ürünler’i yakından tanıyın.

EPOKS Kimyevi Ürünler, 2008 yılında kuruldu. 26 yılı aşkın bir süredir, kalıp ve modelleme, protototip, hızlı imalat, tasarım modeli yapımı, dökümhane modeli yapımı, kompozitler, alçak basınçlı RIM kalıplama ve silikon kalıplama (vacuum casting) teknolojileri için poliüretan ve epoksi bazlı mühendislik reçine sistemlerinin lider tedarikçisidir. Sektörde 25 yılı aşkın deneyim ve tecrübemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm sunmak için dünyada sektör lideri olan şirketlerin, yüksek performanslı mühendislik reçine sistemlerini sunuyoruz.

Laboratuvar testleri tamamlanmış mühendislik reçinelerimiz; Otomotiv, Havacılık ve Uzay Sanayi, Savunma Sanayi, Seramik ve Vitrifiye, Döküm Sektörü, Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri, Medikal, ve Teknoloji Cihazları gibi birbirinden farklı sektör ve alanda, Türkiye ve dünyanın en büyük şirketleri tarafından kalıp, modelleme, maket, prototip, az sayılı seri üretimi gibi çok farklı uygulama yöntemlerinde kullanılmaktadır.

Enerji ve tecrübemizin tamamını birinden farklı sektörlere yüksek kalite odaklı profesyonel hizmet sunmaktır. Müşterimizin projelerine; onların ihtiyaçları çerçevesinde uzmanlaşmış ve kullanıcı dostu çözümlerimiz sunmak standardımız haline gelmiştir. Projeleriniz için en uygun ürünü beraber seçebiliriz.

Sektörünüze uygun en iyi sonuç alabileceğiniz ürünler ile ilgili bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Türkiye’nin lider şirketlerinin iş ortağı ve ülkemize değer katan projelerinin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Amacımız, müşterilerimiz ile dürüstlük ve güvene bağlı iletişim kurmaktır. Sağladığımız ürün ve hizmetlerde odak noktamız ise yüksek kalitedir. Bu sayede alanında dünya lideri olan şirketlerin, laboratuvar testlerini tamamlamış ve sertifikalandırılmış yüksek performanslı poliüretan, epoksi, fotopolimer ve mühendislik reçine sistemlerini sunmaktayız.

Enerji ve tecrübemizin tamamını birinden farklı sektörlere profesyonel hizmet sunmaktır. Müşterimizin projelerine; onların ihtiyaçları çerçevesinde uzmanlaşmış ve kullanıcı dostu çözümlerimiz sunmak standardımız haline gelmiştir.

Yüksek performanslı teknik ve mekanik özelliklere sahip mühendislik reçinelerimiz, hızlı nakliye süreçleri, devamlı stoklu ve odaklanmış proje yönetimi… Bu politikamız, EPOKS markasını yüksek performanslı mühendislik reçine sistemlerinden çok daha fazlasını ifade eder hale gelmiştir. Sadece bir tedarikçi değil, müşterilerimizin tüm proje süreçlerinde çözüm ve sonuç odaklı proje yönetimi sunmaktır. Deneyim ve tecrübeye değer veriyoruz. Tüm ekibimiz, ürün teknik bilgisi ve farklı sektörlerin imalat süreçlerini biliyor, öğreniyor, yönetiyor ve müşterilerimiz ile beraber geliştiriyoruz.

Türkiye’nin lider şirketlerinin iş ortağı, ülkemize değer katan yerli ve milli projelerinin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. 2008 yılından bu yana profesyonel çözümler ürettiğimiz başarılı projelere katkılarından dolayı tüm çalışma arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ederiz.

Saygılarımla,
Volkan Çelik – EPOKS, Kurucu Ortak