Final-Logo-Liqcreate-min

WAX CASTABLE

MSLA, DLP ve LCD 3D Yazıcılar için Balmumu Reçinesi

LIQCREATE WAX CASTABLE,  3D Yazıcılar için Balmumu Reçinedir. Doğrudan hassas döküm yöntemini kullanarak mücevherat, takı, dişçilik ve hassas endüstriyel parçaların üretimi için mükemmel sonuç veren reçinedir. 385 – 420nm aralığındaki tüm açık kaynaklı MSLA/LCD ve DLP 3D yazıcılarda kullanımı kolaydır. DLP ve SLA 3D yazıcılarda kolayca baskı alınırken, baskıların mümkün olan en hassas ve net detayları ayrıntılı bir şekilde görmenizi sağlar.

LIQCREATE WAX CASTABLE, güvenilir bir döküm işlemi için temiz yanma ile pürüzsüz yüzeyler sunar. Pozitif ve negatif gravürler için mükemmel döküm ile tercihlerinize göre özel yapılmış zarif organik geometriler oluşturabilirsiniz.

Külsüz Yanma
Külsüz Yanma
Temiz ve Külsüz Yanma
Balmumu
Balmumu
Balmumu Bazlı Fotopolimer.
Yüzey Kalitesi
Yüzey Kalitesi
Pürüzsüz Yüzey Kalitesi
Doğruluk
Doğruluk
Yüksek Doğruluk Değerleri

Teknik Özellikler

LIQCREATE WAX CASTABLE 3D Yazıcılar için Balmumu Reçinesidir. Açık kaynaklı tüm MSLA, DLP ve LCD 3D Yazıcı teknolojilerinde kullanılmak için özel olarak formüle edilmiştir.

Mechanical Properties UV Post-Curing
Description ASTM Method Metric Imperial
Flexural Strength D790 33 MPa 4.8 ksi
Flexural Modulus D790 1.1 GPa 160 ksi
IZOD Impact (notched) D256A n/a n/a
Shore D Hardness D2240 77 77
Water Sorption D570-98 0.28% 0.28%
Tg D7028 n/a n/a
Image

+0

Farklı Model SLA, LCD ve DLP 3D Yazıcılarda Test Edilmiştir.

LIQCREATE AR-GE Merkezi ve Uluslararası İş Ortaklarımız tarafından test edilen LIQCREATE Reçineleri için uyumlu yazıcılar. LIQCREATE 41’den fazla yazıcı üreticisinin toplamda 110’dan fazla modelinde test edilmiştir. 3D Yazıcı ayalarını incelemek için isterseniz lütfen kaynaklar sayfamızı ziyaret ediniz.