Final-Logo-Liqcreate-min

GINGIVA MASK

SLA, MSLA, DLP ve LCD 3D Yazıcılar için Diş Implantı Model Reçinesi

LIQCREATE GINGIVA MASK, 3D Yazıcılar için Diş Implantı Model Reçinedir. Diş implantı modelleri için pembe renkli, yumuşak doku, sakız benzeri parçalar üretmek için mükemmeldir.

LIQCREATE GINGIVA MASK, 385 – 420nm aralığındaki açık SLA, MSLA ve DLP 3D yazıcılarda kullanımı kolaydır. LICREATE Dental Model Pro Beige veya Dental Model Pro Grey ile birlikte kullanılabilen yumuşak ve esnek bir reçinedir. GINGIVA MASK, son derece hassas modeller, köprüler ve implant üst yapıları için yumuşak kısım oluşturma olasılığını açar. Yumuşak ve esnek özelliği ile dental implant modellerini ve C&B projelerini destekleyen diş eti parçaları ve yumuşak doku üretimi için mükemmeldir.

Dental
Dental
Profesyonel Diş Modelleri
Doğruluk
Doğruluk
Yüksek XY Doğruluğu
Yumuşak
Yumuşak
Hissedilebilir Yumuşaklık
Düşük Büzülme
Düşük Büzülme
Düşük Büzülme Değerleri

Teknik Özellikler

LIQCREATE GINGIVA MASK, 3D Yazıcılar için Diş İmplantı Model Reçinesidir. Açık kaynaklı tüm MSLA, DLP ve LCD 3D Yazıcı teknolojilerinde kullanılmak için özel olarak formüle edilmiştir.

Mechanical Properties 30 Minutes High Power LED Curing at 40°C
Description ASTM Method Metric Imperial
Tensile Strength D638 2.2 MPa 0.31 ksi
Tensile Modulus D638 11.9 GPa 1.73 ksi
Elongation at Break D638 80 – 120% 80 – 120%
Shore A Hardness D2240 85 85
Water Sorption D570-98 0.45% 0.45%
Image

+0

Farklı Model SLA, LCD ve DLP 3D Yazıcılarda Test Edilmiştir.

LIQCREATE AR-GE Merkezi ve Uluslararası İş Ortaklarımız tarafından test edilen LIQCREATE Reçineleri için uyumlu yazıcılar. LIQCREATE 41’den fazla yazıcı üreticisinin toplamda 110’dan fazla modelinde test edilmiştir. 3D Yazıcı ayalarını incelemek için isterseniz lütfen kaynaklar sayfamızı ziyaret ediniz.